زیارت و علم آموزی ۱۳۹۲/۰۷/۰۳ - ۱۰۸۷ بازدید

من اتاق عمل مشهد درس میخونم به نظرتون زیارت زود به زود بهتره؟ یا علم آموزی بهتر و بازار کار بهتر؟منظورم اینه که انتقالی بگیرم برم تهران؟که هم از لحاظ تحصیلات دانشگاه هم بازار کار بهتره.

در طول تاریخ زیارت اهلبیت (ع) همیشه مورد توجه و تأکید بزرگان دین بوده است. اما هیچگاه نباید کیفیت را فدای کمیت کرد. هرچند می توان با تحصیل در تهران، باز ارتباط قلبی و معنوی با امام (ع) برقرار کرد، اما همجواری با حضرت موهبتی است که کمتر نصیب کسی می شود. برای اینکه تصمیم بگیرید در کجا ادامه تحصیل دهید، ببینید در کدام شهر بهتر می توانید به وظیفه خود عمل نمایید. شما به عنوان یک مسلمان در وهله اول وظیفه دارید که نسبت به اصول دین خود آگاهى کاملى داشته باشید و حتى المقدور نسبت به پرسشها و شبهاتى که درباره دین مطرح مى شود پاسخگو باشید. به قول مقام معظم رهبری حفظه الله ابتدا تهذیب و سپس تحصیل. اگر دسترسی به این امر در تهران بهتر و راحت تر برای شما میسر است، در رفتن به آنجا درنگ نکنید.

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید