شبيه‏ سازي

خداوند گفته انسان اشرف مخلوقات است، اگر ژنتيک اين طوري پيشرفت کند ابتدا گوساله و بعد گاو و همين طوري تا انسان پيش مي رود و آنجاست که گفته غربيها را مبني بر ساخت خدا توسط انسان براي پوشاناندن جهل خود به حقيقت مي پيوندد، حال به نظر شما امکان ساخت انسان وجود دارد؟

در پاسخ به اين پرسش بايد گفت:
خداوند خالق وآفريننده کل موجودات است چنان که قان کريم مي فرمايد :الله خالق کل شيئ. بنابر اين برفرض که انسانها در اثر پيشرفت تکنولوژي بتوانند انساني راخلق کنند ؛سوال ميشود خود آنها(دانشمندان) و عقل و قدرت درک و فهمشان و نيز موادي که روي آنها کار مي کنند را چه کسي آفريد ؟ به بيان ديگر دانشمندان از آن موادي که خداوند در جهان آفريده استفاده نموده وبا تجزيه وترکيب آنها چيز هايئ را شکل ميدهند.
افزون بر آن دانشمندان کار خود را مطابق با قوانين و سنن الهي حاکم بر جهان تنظيم مي کنند . کار دانشمند کشف اسرار هستي و نظامات و قوانين آنها و استفاده از مواد بر اساس و در چارچوب آن نظامها در جهت رسيدن به مطلوب است و همه آنها آفريده هاي خداست . پس چه بسا پديد آوري امسان نيز از راه علمي ممکن باشد ، ولي آن هم مخلوق خداست ، مخلوقي که خدا او را از مجراي ديگري آفريده است.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
این سوال برای آزمایش کردن شما است که آیا شما یک بیننده واقعی ( انسان ) هستید و یا یک رایانه برای ساخت اسپم .
17 + 2 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .